Доброго дня, шановні батьки, вчителі, гості! Сьогодні ми зібралися на свято. Але це свято особливе – Прощання з початковою школою. А де ж наші винуватці сьогоднішнього свята? Час вже запросити їх. І вже звучить веселий гомін. Немов пташиний спів. Стрічаймо разом найдорожчих учнів – Прекрасних, юних, мрійних і жагучих, Розумних і палких випускників!






















