У виступі агітбригади були підняті актуальні екологічні проблеми. Юні екологи пропагували свій досвід роботи по збереженню природи та охороні довкілля, доносили інформацію про екологічну ситуацію свого краю,за допомогою оригінальних театральних дійств учні показували негативні сторони людського спілкування з природою та закликали любити і берегти природу.














