Пояснити дітям про важливість відповідального відношення до старих іграшок, адже викинуті на смітник, вони ще багато років негативно впливатимуть на екологію навколишнього середовища.
-Навчити дітей продовжувати «життя» старих іграшок через обмін, дарування, переробку, створення нових предметів…
-Формувати у дітей екологічну свідомість та розуміння принципів сталого споживання.
-Виховувати відповідальне ставлення до питань екології нашоїпланети, розуміння значущості навіть маленької справи у вирішенні глобальної проблеми екології.
















