Людині дається тільки одне життя, і тому воно має бути довгим, цікавим, щасливим і плідним. Чи кожному під силу розумно й уміло впоратися з високими життєвими вимогами?
Я давно працюю вчителем математики, викладаю предмет, потрібний, корисний і необхідний для життя. Але сьогодні, коли падає престиж освіти й науки, доводиться витрачати багато часу на те, щоб переконати учнів у необхідності вчитися. На мою думку, ця тема нині є досить актуальною.














