Стаття з психології " Засоби арт-терапії ".

Опис документу:
Арт-терапія звільняє від негативних станів шляхом перенесення травмуючих переживань на аркуш паперу. Допомагає вирішити внутрішні проблеми, дозволяє якісно змінити стан особистості . Які існують засоби арт-терапії?

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Засоби арт-терапії:

Арт-терапія звільняє від негативних станів шляхом перенесення травмуючих переживань на аркуш паперу. Допомагає вирішити внутрішні проблеми, дозволяє якісно змінити стан особистості . Які існують засоби арт-терапії?

Простий олівець (або ручка ) і папір.

Олівець і папір - це основні засоби арт-терапії. Зазвичай робота починається саме з олівців. Маючи цей мінімальний набір, ви вже можете малювати, складати казки, писати вірші або просто позбутися нудьги практично в будь-якому місці . Це своєрідний набір " Швидкої арт-допомоги ". В подальшому по ходу терапії цей набір можна і потрібно урізноманітнити .

Ластик, гумка.

Бажано гумку взагалі не давати , щоб на малюнку було добре видно "підправлені " місця (саме там і треба шукати проблеми , тому що вони викликають труднощі в створенні малюнку) . Однак, стирання теж добре видно - іноді папір протирається до дірок! Приміром, на автопортреті праве плече може бути намальовано однією лінією , а ліве змальовано кілька разів - саме воно періодично болить у того, хто створив малюнок.

Кольорові олівці та фломастери.

Колір передає емоційне ставлення до намальованого предмету, а також емоційний стан в даний момент. Приміром, дівчинка на малюнку сім'ї всіх розфарбувала по-різному, і лише себе і бабусю - однаково. Швидше за все , вони дуже близькі. Або дитина малює "все чорним ", хоча у неї набір з олівців 36 кольорів. Це може вказувати на пригніченість, важкі переживання в даний момент.

Акварель і гуаш.

Фарби більш експресивні, ніж олівці та фломастери . Вони дають більше свободи у виборі відтінку, в русі руки, у розмірі малюнка. Сучасні фарби легко відпираються і не заподіюють шкоди здоров'ю, якщо потраплять на шкіру або навіть в рот.

Пластилін.

Всіх дітей можна умовно поділити на тих, хто більше любить малювати, і тих, хто більше любить ліпити . Пластилін відмінно допомагає випустити накопичену напругу ( тягнути , м'яти , рвати ) і дозволяє розташовувати фігурки в просторі , а не на площині, грати з ними, переставляти і експериментувати .

Пастель або воскова крейда.

Масляна пастель дуже яскрава, дає свободу штрихам і відмінно підходить тим, хто не хоче возитися з фарбами , але любить насичені кольори.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Всеосвіті 3 роки!

Святкуємо гучно та з подарунками!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

+ 10 подарункових боксів з фірмовими товарами від «Всеосвіти»!

до розіграшу подарунків залишилось
00
00
00
00