Стаття "Фітнес програма - Зумба"

Фізична культура

Для кого: 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, Дорослі

27.09.2020

508

3

0

Опис документу:
Зумба - це танцювальна фітнес-програма, основою якої є ритмічні рухи, що виконуються під специфічну музику: спрощену версію сальси, меренге, Кумбії і Реггетон з домішкою мамби, румби, фламенко і "каліпсо".
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Зумба - це танцювальна фітнес-програма, основою якої є ритмічні рухи, що виконуються під специфічну музику: спрощену версію сальси, меренге, Кумбії і Реггетон з домішкою мамби, румби, фламенко і "каліпсо". Програма виконується, як правило, в групі.

Кардинально новий вид фітнесу

під назвою зумба

з'явився в 1990-х роках завдяки

колумбійському інструктору з фітнесу

та танцюристу Альберто Пересу,

який вперше вирішив поєднати звичайні тренування

з запальними кардіоелементами з

латиноамериканських танців.

Дивно, але йому прийшло це в голову абсолютно випадково:

одного разу він забув принести на тренування

запис зі спеціально підготовленою музикою

і вирішив замінити її касетою

з мотивами сальси і Реггетон,

яку слухав в машині.

Ось так з імпровізації і з'явився

фітнес-танець зумба.

Програма ZUMBA існує з 2001 року, коли три Альберто - інструктор з фітнесу Альберто Перес і бізнесмени Альберто Перельман і Альберто Агіон - створили глобальну компанію Zumba

Fitness, LLC. На сьогодні їх фірма представляє собою мережу з підготовки ліцензованих інструкторів.

Шанувальницями цього виду аеробно-танцювальних навантажень є такі зірки, як Мадонна, Дженніфер Лопес, Шакіра, Холлі Перрі, Вікторія Бекхєм і багато інших.

Зумба приводить у захват не тільки жінок. Справжні чоловіки, як, наприклад, Х'ю Джекман, Джеккі Чан, Том Круз також не в силах встояти перед запальним танцем.

Під час занять Зумбою організм отримує навантаження різного ступеня інтенсивності, завдяки цьому не втомлюється центральна нервова система.

Базове тренування складається з 4 блоків: перший - розминка і розігрів, другий - навчання танцювальним елементам, третій - сам танець і четвертий - розслаблення і розтяжка. Стандартне тренування триває близько 60 хвилин.

Крім втрати ваги і нарощування м'язової маси Зумба допомагає знизити ризик серцевих захворювань, налагоджує роботу внутрішніх органів, нормалізує метаболізм і покращує роботу органів малого таза.

За допомогою веселих тренувань поліпшується пластичність, координація, розтяжка.

І, звичайно ж, зумба допоможе забути про всі проблеми, розслабитися і отримати задоволення від заняття, впоратися зі стресом і просто поліпшити настрій.

Зумбу можна розділити на кілька видів:

Zumba Basic.

Початковий рівень, в якому використовуються кроки під чотири основних ритми - меренге, сальса, кумбія і реггетон.

Zumba Gold.

Цей курс враховує анатомічні, фізіологічні та психологічні потреби учнів старшого покоління.

Як то кажуть для молодих душею.

Zumba Toning.

Це повноцінне силове тренування, спрямоване на корекцію фігури і швидке схуднення. Танцювальні рухи підібрані для активної роботи м'язів преса, стегон, грудей і спини, а для максимального ефекту в хід йдуть обважнювачі, гумки, палиці, маракаси.

Aqua Zumba.

Являє собою тренування у вигляді "вечірки в басейні". Це класичне тренування, але проведене в воді. Дуже добре підходить для учнів, обмежених у своїх можливостях, і вагітних жінок.

Zumba Kids и Zumba Kids Junior.

Zumba Kids підходить для дітей у віці від 7 до 11 років, а Zumba Kids Jr. - для малюків від 4 до 6 років.

Zumbini

Зумбіні - це заняття Зумбою спільно з вашою дитиною. Займаються діти від 0 до 4 років. Ви худнете і зміцнюєте м'язи, а тим часом ваш малюк має можливість танцювати, співати та грати на інструментах, підвищуючи свої рухові навички.

Zumba Step.

Жиросжигаюче тренування на зміцнення нижньої частини тіла з елементами степ-аеробіки.

Zumba Sentao.

Учасники цього курсу за допомогою стільця вчаться використовувати вагу власного тіла для зміцнення м'язів, поліпшення координації рухів і витривалості, приводячи себе в форму!

Зумба вже поширилася на 185 країн, щотижня нею займаються більше 14 мільйонів чоловік. Тренування проходять на майданчиках фітнес-центрів, в нічних клубах, в шкільних приміщеннях, а в США - навіть в Пентагоні. Так, наприклад, колишня перша леді Мішель Обама із задоволенням проводила майстер-класи для дітей.

Zumba-фітнес - це одне з найвеселіших, позитивних і радісних видів спорту, який дарує гарне фізичне тіло і щасливий стан душі. Втягнувшись в тренування, ви вже навряд чи захочете від них відмовитися. А це означатиме, що ваше життя буде сповнене здоров'я, прекрасного самопочуття, впевненості та енергії.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.