Стаття до 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського

Опис документу:
В цій статті описано плідну роботу вчителів початкових класів над проведенням методоб'єднань та виховних заходів на тему: «Людина пам’ять – з янголом від Бога у своєму серці». ( до 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

«Людина пам’ять – з янголом від Бога у своєму серці».

( до 100-річчя від дня народження В.О. Сухомлинського)

вчитель початкових класів

Ванчиківецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Зелена Мар’яна Борисівна

28 вересня 2018 виповнилося 100 років від дня народження видатного педагога сучасності, громадського діяча, вченого зі світовим іменем Василя Олександровича Сухомлинського. За свої неповні 52 роки він встиг зробити чимало: написав 48 книжок, 500 статей, 1500 казок і оповідань для дітей. Праці Педагога видано 53-ма мовами світу загальним тиражем понад 15 мільйонів примірників. Переконана, що не знайдеться жодного вчителя, який не використовував хоч щось зі спадщини В.О. Сухомлинського.

До 100-річчя з Дня народження «Вчителя від Бога» педагогами Ванчиківецької ЗОШ було проведено ряд заходів. 19 вересня у рамках засідання методичного об᾿єднання вчителів початкових класів пройшли педагогічні читання «Втілення ідей В.О.Сухомлинського у Новій українській школі». Зі вступним словом виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Костіна-Кніжницька А.В., яка презентувала пам᾿ятки за творчістю Педагога «Дев᾿ять негідних речей» , «Десять НЕ МОЖНА», що складають азбуку моральної культури. Вчителі початкових розкрили питання про втілення ідей у творчості В.О.Сухомлинського у Новій українській школі (Куку А.В.) про гуманістичні ідеї Василя Олександровича (Зелена М.Б.), про педагогіку Сухомлинського, як педагогіку майбутнього (Минзат М.В.), про особистісно-орієнтоване навчання у працях Сухомлинського (Фурка О.П.), про патріотичне виховання (Бужак МК.), про формування культури читацької грамотності (Аркан С.П.), про дитячі твори письменника, які вивчаються у початковій школі (Кліпа Х.С.).

У рамках відзначення ювілею вчителями початкових класів були проведені відкриті виховні години та уроки: Кліпа Х.С. провела урок літературного читання у 3-Б класі «Вивчаємо твори В.О.Сухомлинського», Зелена М.Б.виховну годину у 3-А класі за твором Педагога «Слянка води» «Що станеться, якщо ти забув?», Минзат М.В. виховну годину у 2-Б класі « Подорож у країну радості і добра».

Успішне навчання і виховання молоді сьогодні неможливе без глибокого вивчення і творчого впровадження в життя педагогічної спадщини В.О. Сухомлинського, яке стає особливо актуальною в умовах розбудови національної освіти.

Шануймо працю «Людини пам’яті – з янголом від Бога у своєму серці».

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ залишилося:
0
3
міс.
2
8
дн.
1
6
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!