Адміністрація ліцею зустрілися з батьками учнів, які мають проблеми з регулярністю відвідування навчальних занять.
Було дуже корисно обговорити причини пропусків, вислухати думки та погляди кожного учасника зустрічі.
Разом вдалося знайти способи підтримки та мотивації для кожної дитини.
Велике спасибі всім батькам за активну участь та розуміння, адже ваша підтримка є важливою складовою успіху наших дітей!











