Вітаю, колеги і колежаночки. Радо ділюся результатом свого "діалогу" з ШІ - це зображення сов-учителів. Дизайн знадобиться для оформлення презентацій, класних кутків, завдань для роздруківки. Совуні мають різні емоційні стани, зображені у стилі українського акценту. Можна видаляти тло-для цього лише доберіть вдалий застосунок, чи використайте фотошоп. Отож, використовуйте, як Ваша ласка. На урок? Легко! Ваша Г.З.М.
Р.S. Запрошую у спільноту вчителів з/л за покликанням https://www.facebook.com/groups/918853239263450
не відмовлюся від вподобайки чи коментаря :))





















































