Відповідно до статті 54 закону “Про освіту”, школа може розробити свою систему оцінювання. МОН затвердило нові рекомендації для оцінювання учнів 1–4 класів. У них – оновлені свідоцтва досягнень, поради щодо вербального та рівневого, формувального й підсумкового оцінювання.


