Ліси називають легенями планети тому, що ліси створюють кисень, необхідний нам для життя, і поглинають вуглекислий газ, який ми видихаємо (або виділяємо). Ліси живуть своїм життям, змінюючись разом зі змінами пір року. Лісові мешканці, рослини, мікроорганізми діють відповідно до біологічного годинника.



















