Пропоную авторську інтерактивну презентацію з курсу «Я досліджую світ» для 4 класу на тему «Сезонні зміни в природі України та народні традиції, пов’язані з ними» (Розділ 3 · Природа). Матеріал розроблено для розкриття теми через блоки «Чому в Україні змінюються пори року?», «Зима та весна: явища і традиції», «Літо та осінь: явища і традиції», «Осінні свята: Три Спаси».
Презентація містить структурований візуальний матеріал для пояснення теми, сучасне оформлення, послідовну подачу змісту та елементи для активізації пізнавальної діяльності здобувачів освіти, зокрема інтерактивні елементи «Зима: 21–22 грудня», «Весна: 20–21 березня», «Літо: 20–21 червня». Розробку можна використовувати під час очного, дистанційного або змішаного навчання, а також для пояснення нового матеріалу, закріплення та повторення.
Матеріал буде корисним учителям, які працюють за цим підручником, а також усім, хто шукає якісний наочний супровід до уроку «Я досліджую світ» у 4 класі. Презентація підходить для демонстрації на уроці та для організації обговорення разом зі здобувачами освіти.
У публікації використано навчальний зміст, що відповідає темі уроку та змісту підручника для 4 класу. Усі додані матеріали мають відповідати назві, опису та фактичному вмісту файлів у публікації.
Що містить матеріал:
— презентацію до уроку;
— візуальний супровід до пояснення теми;
— матеріали для актуалізації знань і обговорення;
— елементи для закріплення змісту уроку.











