Сценарій випускного свята у 4 класі

Опис документу:
Авторський сценарій до випускного свята у початковій школі "Прощавай, початкова школо!". Цей сценарій мість характеристики учнів, вірші, перелік художніх номерів та цікаві логічні завдання для батьків, слова привітання.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Сценарій випускного свята у 4 класі

Ведуча: Доброго дня! Леді і джентльмени. Пані та панове. Сьогодні 24 травня . Чудовий день! Сонце ваших посмішок світить яскраво. Настрій безхмарний. До нас рухається теплий фронт щирих і добрих слів. Можливі громові розкоти сміху з поривами оплесків і рідкісний поперемінний дощ із сліз радості і печалі. Температура повітря зігріває серця, піднімає настрій, а легкий вітерець розганяє хмари смутку і дозволяє насолоджуватися життям.
Сьогодні в житті кожного з нас, у житті нашого села знаменна подія - з нагоди закінчення початкової школи!
Ведуча: Слухайте! Слухайте!

І не кажіть, що ви не чули!

І не кажіть, що ви не бачили!
Знайомтесь!
Веселий!
Дружний!
Пустотливий!
Трішечки галасливий! Четвертий клас (звучить мелодія і виходять діти)
Ведуча: Наш клас населяють 6 осіб. З них абсолютна більшість - діти. Загальний вік - ___ років. Загальний ріст - 648 см. Загальна вага - 170 кг. Причому за 4 роки навчання у початковій школі кожен в середньому виріс на 15см. І поправився на 4кг. З'їли 3 тонни хліба, випили 5 бочок чаю. За час навчання в початковій школі ми вивчили 33 літери українського алфавіту. За чотири роки у нас було 3210 уроків. На них ми перегорнули 5796 сторінок підручників. Ми списали і згризли 320 з половиною ручок, Ми перечитали, недочитали, зачитали до дірок 460 художніх книжок. Загубили 40 поганих звичок, 60 авторучок, 30 гривень 48 копійок. На території шкільного подвір’я розбито 1 клумбу і 4 носи. Ну, пару раз посварилися і побилися, але це така дрібниця! А ще ми набралися розуму, навчилися дружити і веселитися!

Знайомство з випускниками

Юна артистка озерського НВК, задіяна в різних культмасових заходах школи та села. Відмінниця, другий вчитель класу, а саме – староста, командир класу та організатор – Ільченко Юлія Олександрівна

Це хлопчина розумник, серйозний, відповідально ставиться до різних завдань. Найшвидше вирішує на уроці математики всі приклади та задачі, а коли в нас «пауза» він говорить: «Що серйозно?», помічник командира класу, знайомтеся наш юний математик - Терещенко Владислав Сергійович.

Ця дитина з 1 вересня була гіперактивною, непосидючо, дуже енергійною, але на уроках творчого змісту проявляла найкраще, - отже, це юна художниця – Матвійчишак Марина Дмитрівна.

Цю дитину я можу назвати гумористом, бо саме він колись сказав: «Олена Анатоліївна, що ви хочете на День Народження, я відповіла, що машину. А Він мені віповів, що коли він підросте він мені її купить. Книголюб, порадник – Бондаренко Ярослав Ігорович.

Цю дівчинку я можу охарактеризувати як найдобрішу дівчинку, завжди подомагає іншим. Завжди говорить такі слова: « З ним потрібні дружити!», квітникар класу - Іванушкіна Анастасія В*ячеславівна.

Цей хлопчина проявив себе, як тихий, скромний, трішечки сором*язливий. Завжди говорив вислів «Анатоліївна нічого не знає!». Наш фізорг та спортсмен – Удовенко Андрій Миколайович.

Вірші

Ось і закінчився 1 клас.
Його пройшли ми на «відмінно».
І можемо тепер писать, читать,
Й усі задачі розв’язать!
Літера перша і перше слово
Перша тривога і перша оцінка
З книгою перша серйозна розмова
Читати навчився наш дружний клас
Настала пора перейти в 2-й
Другий клас. Пішла таблиця
Й почала ночами сниться.
Ми її вчимо, вчимо,
Ну а їй як все одно.
Пройшов перший рік і другий,
Вже третій на порі.
Здається, всього навчились
Маленькі школярі.
Ми всі засвоїли чудово
Прикметник, суфікс, дієслово.
Диктантів купу написали.
Досвідченими трохи стали.
Нелегкі завдання в мові:
Скільки звуків, букв у слові,
Підмет, присудок знайди,
Вірно речення склади...
З дієсловом розберись
І відмінювать навчись...
Не питають, чи ти здібна,—
Всім же грамотність потрібна!
Чотири роки ми працювали,
Контрольні й тести всі складали.
Були в нас двійки й одиниці,
Свербіли часто нам правиці
( презентація «Як це було…»)
Пісня «Маленькая страна»

Ведуча: Сьогодні у нас найрадісніший і найсумніший день у цьому році. Найрадісніший бо ми подорослішали, мріємо навчатися далі працювати, творити і жити.
Ведуча: І найсумніший – бо ми прощаємося з нашими затишними куточками, в якому ми раділи й сумували, плакали у сміялися прощаємося з нашою першою вчителькою, яка віддала нам свою ласку і тепло.
Танець «Вчать у школі»
Ведуча: Підійшов час підвести підсумки нашого чотирирічного навчання . Всі ви добре попрацювали, перейшли в п'ятий клас. Сьогодні ми підводимо підсумки нашої роботи. Зараз я вам вручу перший ваш документ - диплом про закінчення початкової школи. Сьогодні без нагороди не залишиться ніхто! Отже, урочисту церемонію нагородження оголошую відкритою!!!
Дітей нагороджують дипломами про закінчення початкової школи
Ведуча: Наша школа казкова! І дитинство в нас чудове! Та хіба було б воно таким без наших батьків?! Ми хочемо привітати мам і тат, що разом з нами сьогодні початкову школу закінчили, з днем оцим, трохи сумним, але таким святковим

Дайте відверту відповідь на такі запитання:
1) Хто хоч 1 раз проспав з сином чи донькою початок занять в школі?
2) Хто допомагав робити уроки, малювати?
3) Хто хоч раз покарав дитину за погану оцінку?
4) У хто відвідав УСІ батьківські збори?
5) А хто разом із сином чи донькою дивиться мультики, катається на велосипеді, ходить у зоопарк?
- Ось бачите, діти, які активні у вас батьки. За їхню активність дозвольте їх нагородити.

Вручення подяки батькам

Пісня Наталія май «мама й тато»
Ведуча:  Я завжди пам’ятатиму вас, любі діти, і ще довго сумуватиму за нашими уроками. А у дорогу по старшій школі вас поведе нова вчителька. Вона сьогодні присутня на нашому святі. Тож прийшов час познайомитися. Слово надається майбутньому класному керівникові.

Привітання майбутнього класного керівника
Ведуча:  Майбутньому класному керівнику хочу передати правила догляду за моїми випускниками.
Правила догляду за випускниками.
1. Влаштовувати «прочуханку» даного виробу не рекомендується.
2. Гладити дозволяється і як можна частіше, не звертаючи уваги на його поведінку.
3. Використовувати виріб рекомендується тільки за його прямим призначенням: годувати, поїти, прогулювати, розважати

Танець «Україна – це Ти!»
Вчитель: УВАГА! Настає урочистий момент. Зараз ви повинні дати «Клятву п'ятикласника».
Вступаючи в ряди учнів середньої школи, перед лицем своїх товаришів, перед обличчям батьків-мучеників, перед обличчям вчителів-трудівників урочисто клянусь: (Відповідають тільки «Клянуся»)
Вчит. Прибігати до школи на перший урок з очима, що горять від допитливості.
Уч. Обіцяємо!
Вчит. З вовчим апетитом поглинати всі знання і переварювати їх до кінця.
Уч. Обіцяємо!
Вчит. Біля дошки стояти як кращий воротар, не пропускаючи повз вуха жодного
питання.
Уч. Обіцяємо!
Вчит. Бути швидкими. Але не перевищувати швидкості 60 км/год при пересуванні
шкільними коридорами.
Уч. Обіцяємо!
Вчит. Плавати тільки на «добре» та «відмінно» у морі знань, пірнаючи до самих
глибин.
Уч. Обіцяємо!
Вчит. Підтримувати вогонь любові та поваги до вчителів та адміністрації.
Уч. Обіцяємо!
Вчит. Не доводити вчителів до температури кипіння - 100 градусів С.
Уч. Обіцяємо!
Вчит. Бути гідними своєї першої вчительки.
Уч. Обіцяємо!
Вчит. З гідністю донести високе звання «Учень Озерського НВК» до закінчення навчання.
Уч. Обіцяємо!
Танець «Вставай»

 Ведуча: Мої ви квіточки. Я називаю вас так, тому що ви, як ось ці квіточки з вашими фото, яких я поливала протягом року, вливала у вас все найкраще: добро, повагу, щирість, людяність та вихованість.

Кожна квіточка по своєму унікальна, цікава, гарна. Як квітки весни ви росли, навчалися, веселилися, гралися. Я за вами весь навчальний рік спостерігала. І що ж я побачила, я побачила, що ви як вони, ці чарівні квітки, наділені певними здібностями. Кожен з вас мав власні здібності, хтось до математики, хтось ав хист до малювання, хтос до танців, а хтось і взагалі талановитий в усьому. Тому я хочу вам вручити символічні медальки за ваші здібності, щоб вам була згадка про початкову школу та 1 вчительку. Ми з вами протягом 4 років чим займалися в школі? (навчалися) Тому вашоє головною місією в школі є навчання. Я побачила, ща в моєму класі є дітки, які навчаються на відмінно. І я хочу відмітити цих діточок за зразкове навчання грамотами. Також я хочу вам вручити маленькі сувеніи. Це совенята. Це такі ж маленькі совенятка, як і в. Ви знаєте, що сова – це символ мудрості. Так от я хочу, щоб ви були наділені цією мудрістю. Я хочу, щоб були мудрими не тільки ваші слова, але й і вчинки. Тому що вичнки говорять самі за себе. Я хочу, щоб ці совенята стали для вас оберегом та завжди вам підказували правильні шляхи у подальшому вашому житті. А совою для допомоги з великим досвідом вам стануть батькі, які вас люблять та виховують. І ось ці фото з побажаннями – це також вам мій маленький подаруночок для ва випускники.

Вручення подарунків

Привітання директора.

Ведуча: Мені було дуже приємно працювати з вами, відчувати вашу зацікавленість у шкільних справах, прагнення, незважаючи на свою зайнятість, допомогти не тільки в організації дозвілля дітей, у вирішенні інших проблем. Я вдячна всім вам.
Спасибі вам за добрі справи, за допомогу.
Перша вчителька обв’язує всіх дітей довгою стрічкою і вручає їх, як подарунок, новій вчительці разом із ключем від дитячих сердець.

(діти уходять з зали під музику)

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»