Дорогі учні, вчителі, батьки! Сьогодні в нашій школі радісне і одночасно сумне свято «Останнього дзвоника».
Він символізує завершення 2017-2018 навчального року. А це значить, що ми здобули певний багаж знань і стали на рік дорослішими. Востаннє продзвонить він для наших одинадцятикласників і покличе їх у щасливу дорогу майбутнього.
Цей день у травні справді особливий,
весна усіх вітає залюбки,
і учні всі сумні, але щасливі...
Увага всім! Ідуть випускники!
Вміст матеріалу:
Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може
відрізнятися від вигляду завантаженого документа.