Сценарій свята Останнього дзвоника

Опис документу:
Сценарій свята Останнього дзвоника для військових ліцеїв,який спрямований на формування учнів загальнолюдських, національних, духовних цінностей,патріотичних почуттів. Мета: національно – патріотичне виховання, формування громадянина України, підготовленого до виконання своєї соціальної ролі, до життя в умовах демократії, який усвідомлює взаємозв’язок між ідеями індивідуальної свободи, правами людини та її громадянською відповідальністю .

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Обласний комунальний навчальний заклад

«Буковинський ліцей-інтернат

з посиленою військово-фізичною підготовкою»

Сценарій свята

Останнього дзвоника

«Молоді – ідейний гарт»

в Буковинському ліцеї-інтернаті

з посиленою військово-фізичною підготовкою

Підготувала :

педагог-організатор Стоян АльбінаАнатоліївна

м.Новодністровськ

2019р.

Перебіг заходу:

Ліцеїсти вишикувані разом зі своїми вихователями на плацу.

(звучать фанфари)

НШ: Ліцей! Рівняйсь! Струнко! Рівняння до середини! Товаришу підполковнику!

Особовий склад ліцею для проведення урочистостей з нагоди Останнього дзвоника вишикуваний!

Начальник: вітання.

НШ: Ліцей! До внесення Прапора ліцею струнко! Рівняння на Прапор! Прапор внести!

(Вносять прапор ліцею)

Начальник: Урочиста лінійка присвячена святу Останнього дзвоника оголошується відкритою!

Звучить Гімн України.

Ведуча: Доброго дня поважні гості, дорогі вчителі, шановні батьки та ліцеїсти! Щиро вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника!

Відзначати завершення навчального року стало уже доброю традицією. Це традиційне і всенародне свято – сповнене тепла і вдячності. Воно об’єднує і дарує гарний настрій та світлі надії. 

Ведучий: Для ліцеїстів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаємо учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на­вчання

   Ведуча: Хвилюючі почуття сьогодні переповнюють випускників, які прощаються з ліцеєм та стартують у незвідане самостійне життя. Попереду – великі перспективи практичної реалізації набутих знань, опанування обраного фаху, вершин і досягнень дорослого та нелегкого життєвого шляху.

Отож вам, дорогі юнаки , бажаємо непохитної віри у себе, лише власним розумом та власними зусилями творити своє майбутнє, будувати цивілізовану українську державу. Будьте успішними, гідними і наполегливими у здійсненні поставленої мети.

Ведучий:Ми твердо віримо, що вам, шановні випускники, не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо крокуватимете до обраної цілі і зможете взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни. Повсякчас пам’ятайте: і ваші батьки, і наставники, і Вітчизна покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вашим учителям та рідним людям, які вкладали у вас усю свою любов, доброту, щедрість своїх гарячих сердець.

Ведуча: Сьогодні перегортаємо ще одну сторінку славного освітянського літопису. Упродовж цього року ліцеїсти Буковинського ліцею долучалися до джерел культури й духовності, старанно засвоювали  військові знання та навички, розвивали фізичну загартованість, необхідні для успішного навчання у вищих навчальних закладах  силових структур України. 

Ведучий : Колектив Буковинського ліцею, батьки, ліцеїсти та всі хто завітав до нас на гостини раді вітати на нашому святі вельмишановних гостей:

Сьогодні до нас завітали:

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ведуча: До вітального слова запрошуємо начальника Буковинського ліцею п/полковника Статніка Ігоря Васильовича.

(виступ начальника)

ВРУЧЕННЯ ГРАМОТ

Ведучий: Слово надається … __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

(Виступи гостей)

Музичний номер

Ведучий: Свобода, Воля і Незалежність ніколи не давалися Україні легко. І хоча сьогодні за право бути незалежними ми платимо високу ціну, захищаючи нашу Батьківщину від агресора, ми – згуртована незламна нація, незалежна європейська держава, єдина неподільна Україна, про яку століттями мріяли покоління українців-борців за свободу нашої країни.

На полі битви - захисники, мужні, сміливі, хоробрі. Не шкодуючи власного життя, захищають неньку Україну. Нехай доля щедрою рукою дарує всім захисникам нашої незалежної України життєві перемоги!  

Ведуча: Мужність та героїзм, відвагу та самопожертву, відчайдушність та бойове братерство наші воїни демонструють кожного дня, кожної години, кожної миті. Безсмертний подвиг воїнів сьогодення завжди буде взірцем мужності, сили духу та патріотизму для всіх нинішніх та прийдешніх поколінь. Схилімо ж голови перед світлою пам'ятю тих, хто віддав своє життя за мирне майбутнє, відійшовши у вічність.  Вшануймо пам'ять загиблих хвилиною

Хвилина мовчання

Ведучий: Право покласти квіти до Обеліску Слави та Меморіалу Захисникам Вітчизни надається кращим ліцеїстам

____________________________________________________________

Ведуча: Дорогі ліцеїсти! Ви повинні бути гідними місії, покладеної на вас долею; підтримати й продовжити героїчні досягнення наших захисників; виправдати сподівання і стати гордістю для нащадків.

Ведучий:Хай розум, воля і любов до рідної землі згуртовують вас для здійснення високої мети - процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України.

Давайте побажаємо один одному і всій нашій великій країні миру, злагоди, єдності та перемог.

Ведучий: Від усієї душі зичимо колективу Буковинського ліцею щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

Ведуча:Від щирого серця вітаємо освітян! Ваша професія – най- благородніша серед інших, вона об’єднує людей щирих помислів, сердець, почуттів і навіть самопожертви. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно прекрасного, світлого, вічного, відкриваєте складний духовний світ буття, даєте мудрі поради, які відтак для багатьох стають життєвим орієнтиром.

Ведучий: В умовах суперечливого сьогодення все це здається непросто. Та радує те, що, незважаючи ні на що, свій обов’язок ви виконуєте гідно, завжди були і залишаєтесь головним світочем у всебічному житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань.

Ведуча: Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а наша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Ведучий: Шановні ліцеїсти! Ви – майбутнє України. То ж своїми знаннями, працею, здобутками підносьте її, своїми досягненнями славте її. Будьте гідними своїх предків, бережіть волю і незалежність України, поважайте свій народ і його мелодійну мову. Шануймо себе і свою гідність, і шановані будемо іншими.

Ведуча :Дорогі випускники! Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення.

Ведучий: Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами! Хай поруч з вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники! Бажаємо вам знайти свою життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави.

Музичний номер

Ведучий: В струнких шеренгах в майбутнє, зупинивши крок,

Стоять врочисто на лінійці

Ті, для яких востаннє пролунає дзвінок.

Для них тісним стає ліцейний плац,

А серце щемить і болить.

їх думки уже в майбутнім.

Яка чудова і важлива мить!

Ведуча:Святково, буденно, незвичайно

Лунає прискорений крок

І срібно і дзвінко, заклично

Лунає останній дзвінок.

(Лунає дзвоник)

(Прохід урочистим маршем)

2 ЧАСТИНА

Ведуча:А ще ми зібрались сьогодні з нагоди особливого свята – вручення нагрудних знаків . Це свято зрілості і свято розтавання, і майбуття прекрасна світла мить.Сьогодні ми з надією вдивляємося  в нашу юнь, що невдовзі стане на шлях державотворення . В добру путь наші випускники!

Ведуча: Вітаємо всіх на нашім святі

Воно і смутком й радістю дзвенить

Це свято зрілості і свято розтавання

І майбуття прекрасна світла мить

Ведуча: За традицією, знаменна група випускного класу передає святиню Буковинського ліцею – прапор, своїм послідовникам.

НШ: Подає команду для передачі прапора.

(Передача прапора знаменною групою)

НШ: Для вручення нагрудних знаків та прощання із прапором, випускники, в дві шеренги ставай!

Ведучий: Слово для зачитування наказу про вручення нагрудних знаків надається начальнику штабу ліцею

(Врученя нагрудних знаків та прощання з прапором ліцею)

НШ:На свої місця ставай!

(Прапороносна група займає своє місце біля особового складу ліцею)

Ведучий: Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші ліцейні роки – найбільша щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя.

Ведуча: Бажаємо, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни!

Ведучий :Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій, амбітних планів і величних звершень. Нехай вам щастить у всіх ваших починаннях.

Ведуча:Ви є тим поколінням, яке реально змінить нашу країну. Не виключено, що ваша місія — змінити весь світ. Тому бажаємо вам здоров’я і добра, вдачі і натхнення.

Ведуча:У вирі життя не забувайте вчителів, які подарували Вам не лише знання, але і тепло сердець, частинку власної душі.

Дорогі освітяни !Сердечно дякуємо за вашу самовіддану працю, за турботу і знання, які ви віддаєте своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість. Бажаємо вам життєвих сил і натхнення. Щиро зичимо, аби вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишав ваших сердець, а всі майбутні задуми та справи повнились світлом, красою і добром.

Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

(Усі ліцеїсти дарують квіти працівникам закладу)

Ведуча: Вітаємо батьків сьогоднішніх випускників, які разом із своїми дітьми пройшли цей довгий і непростий шлях, раділи їх успіхам, переймалися невдачами, підтримували у важку хвилину. Нехай же Ваші діти стануть справжніми людьми, гідними поваги.
Бажаємо всім віри і впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, успіхів і злагоди у Ваших родинах.

Ведучий: Шановні батьки, кожен з вас у цей день сповнений особливою, світлою вірою у свою дитину і її майбутнє. Хай справдяться ваші найсміливіші сподівання! Хай ваші родини будуть щасливими!

(виступ матері випускника)

(Музичний номер)

Ведуча: Для вас випускники - це надзвичайна мить. Передзвін останнього дзвінка відкриває нову сторінку вашого життя – дорослого життя. Ще вчора вас називали «діти – наше майбутнє». А від сьогодні вам, молодим і талановитим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє, яке повинно бути нерозривно пов’язане з майбутнім нашої держави. 

Ведучий:Головне — будьте чесними і добрими людьми. Бажаємо вам знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє України. Вірте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми! Щастя вам і удачі! Зі святом вас, дорогі друзі!

Ведучий: Тривог хвилини і хвилини слави.

В доленоснім поклику століть.

Юність незалежної держави

Перед майбуттям своїм стоїть.

Їй дерзати, жити і творити

До зірок виборювати шлях,

Їй непереможно майоріти

В синьо-жовтих наших прапорах.

НШ: Для проходження прощальним урочистим маршем запрошуються 11 класи.

(Прохід урочистим маршем)

Ведуча : Від усієї душі зичимо Вам та Вашим рідним міцного здоров’я, миру, добра, щастя, достатку, щедрої долі та подальших перемог в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

Ведучий:Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням єдності та порозуміння, а Ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

(Музичний номер)

Ведуча: Святкового настрою всім у цей чудовий травневий день, щирих посмішок і радісного спілкування. Вірте у себе, в своє майбутнє та будьте гідними творцями свого життя!

Ведучий : Шануймося, єднаймося ! Нехай кожен день вашого життя буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а ваші добрі справи примножать славу рідної України.

Начальник:Урочиста лінійка з нагоди Останнього дзвоника оголошується закритою.

(Гімн України)

Начальник: Ліцей ! До винесення Прапора ліцею струнко! Рівняння на Прапор!Прапор винести!

НШ: Ліцей! Струнко!Вільно! Розійдись!

Ведуча: Щасливої життєвої долі, миру, злагоди та добробуту всім нам! Зі святом вас, дорогі друзі!

Ведучий :  Хай  мирна  блакить, сонцем  ясним  всім  сяє!!!Дякуємо за увагу. До нових зустрічей!

(Звучить музика)

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»