До уваги пропонується есе "Яким я бачу позашкілля України через 10 років" директорки закладу КЗ "ПДЮТ "ІСТОК" Харківської міської ради Е. А. Жуганець. В есе педагог з великим стажем розмірковує про перспективи розвитку позашкільної освіти протягом 10 років, про запровадження новітніх освітніх технологій, про створення умов для запровадження гуртків нового покоління.














