Сучасні діти швидко вчаться передовим технологіям, прекрасно орієнтуються в можливостях гаджетів та інтернету. Але я хочу звернути увагу на дітей дошкільного віку. На мою думку, слід приділити увагу розвитку дитини без телефонів, комп`ютерів, планшетів тощо. Так, звісно, користь від цього велика, але ніхто не відміняв розвиток дрібної моторики рук, підготовку руки дитини до письма, розвиток мислення та пам`яті, уяви та уваги, творчості.
Як розвивати мовлення і мислення дитини? Як тренувати пам'ять і закріплювати знання в повсякденному житті?












