Директор повідомила, що відповідно до плану роботи атестаційної комісії з у січні 2026 року проведено індивідуальні співбесіди з педагогічними працівниками, які атестуються у 2026 році. Голова атестаційної коміії зазначила, що під час співбесід обговорено результати професійної діяльності вчителів в міжатестаційний період:
- аналіз анкетування щодо самооцінювання педагогами власної професійної діяльності;
- визначено, чи в повній мірі виконують педагоги трудові функції згідно вимогам професійного стандарту;
- проаналізовано результати освітньої діяльності, методичної роботи, підвищення кваліфікації, участі у фахових заходах;

