Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Ефективність навчального процесу. «Живі» уроки
»
Взяти участь Всі події

Просвітницька програма: "Я не хочу, щоб з мене сміялися"

docx

Психологія

Для кого: 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас

05.06.2022

95

9

0

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Просвітницька програма «Я не хочу, щоб з мене сміялися» містить цикл занять для дітей середнього шкільного віку (11-14 років), спрямована на інформування підлітків про булінг, його причини, види, ознаки та структуру; ознайомлення з основними стратегіями протидії булінгу; відпрацювання конструктивних способів протидії булінгу в учнівському середовищі. При реалізації поставлених завдань особлива увага приділена використанню можливостей гри «Коло безпеки».

Булінг – явище, що може виникнути в більш-менш організованих, сталих дитячих колективах, стосується і впливає на всіх його учасників, призводячи до втручання в освітній процес, викликає тривалі наслідки для особистості, інколи віддалені в часі. Тому постає гостра потреба усвідомлення того, що ця проблема існує та потребує розробки системи просвітницьких та профілактичних заходів з попередження та подолання такого негативного соціально-психолого-педагогічного явища.