Проективна методика з психології "Перш ніж вони вилупляться".

Опис документу:
Дивовижні тести часом створюють психологи для простих людей, щоб відкрити завісу таємниці нашої особистості в першу чергу для нас самих. Наступний тест простий до неможливого, але дуже влучний. Все, що потрібно зробити, — це уявити собі ситуацію і відповісти на прості запитання. Добре застосувати під час засідання ШМО для психологічного розвантаження колег, або з батьками на батьківських зборах.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Проективний тест "Перш ніж вони вилупляться".

Ви йдете по лісі і знаходите гніздо.... В ньому лежать гарні яйця... І раптом ви помічаєте, що вони починають тріскатися і хтось із них прокльовується... Вам дуже цікаво хто ж там... І раптом шкірка лопається і ви бачите....

На що більше схожий той варіант, який Ви представили

1 ) черепашка, 2) змійка, 3) динозаврик, 4) пташеня.

Інтерпретація.

Яйця символізують майбутні покоління і ваших власних дітей. Тип яйця, який ви вибрали, має особливе значення в сенсі ваших надій і бажань щодо власних дітей.

1. Зміїне яйце. Змія символізує мудрість і приховане багатство, і найбільше ви хочете, щоб ваші діти мали саме ці речі. Зберігайте збалансовані види на майбутнє і пам'ятайте, що ваші діти найбільше хотітимуть від вас простої любові.

2. Черепашаче яйце. Черепаха є загальноприйнятим символом здоров'я і довголіття. Ваше основне бажання, щоб діти ваші були здоровими і фізично міцними.

3. Яйце динозавра. Ви найбільше хочете, щоб ваші діти виросли і стали унікальними особистостями. Ви не хочете, щоб ваші діти взагалі пройшли через штампувальний прес школи, роботи і суспільства. Вони обов'язково зроблять помилки; ви просто сподіваєтеся, що їх помилки будуть оригінальними. Це чудова мета, але пам'ятайте, що один з перших кроків, які діти роблять в бік незалежності, - це бунт проти своїх батьків.

4. Куряче яйце. У вас немає ніяких бурхливих фантазій і амбіцій з приводу своїх дітей. Якщо вони щасливі, то що ще насправді має значення? Впевненості в завтрашньому дні і простих радощів звичайного життя цілком вистачить. Лише одна практична порада: нічого поганого немає в тому, щоб мріяти по-крупному.

Матеріал взято з книги Ісаму Сайото і Тодахико Нагао Кокология. Ігри саморозкриття. К.: "Софія"; м.: ІД "Геліос", 2003

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ФІЗИКИ залишилося:
0
4
міс.
0
0
дн.
1
6
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!