Приклади ігор з м"ячем .

Опис документу:
Ігри з м'ячем зазвичай можна віднести до однієї або декількох категорій, залежно від мети гри. Часто такі ігри походять від однієї давньої гри. Ігри, де немає переможців і переможених. Просто заради задоволення.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Гра «Передавайка»

Діти утворюють коло. Називається один предмет. Наприклад, м’яч і кожна дитина має назвати одне слово, яке його описує: круглий, зелений, гладкий і т.д. Той хто не може описати предмет вибуває з кола.

Гра «Жабка»

Всі гравці стають у коло і перекидають один одному м’яч, відбиваючи йогоЯкщо хтось з гравців м’яч не відбив, він сідає в центр кола навпочіпки. Гра триває. Будь-який гравець може виручити тих, хто перебуває в «котлі». Для цього вінвідбиваючи м’яч, намагається потрапити ним сидячим в центрі кола. Той, кого торкнулися м’ячем, знову приймає участь у грі.

Сидячі всередині кола намагаються зловити  м’яч. При цьому можна намагатися підстрибнути, тільки не встаючи в повний зріст.

Гра «У бабусі на городі»

Діти об’єднуються на декілька команд, і стають в шеренгу. Кожній команді дається м’яч. Вони мають уявити, що це картопля. На певній відстані кладеться обруч - лунка. Обирається капітан, він починає гру. Капітан бере м’яч, біжить до лунки і кладе його, ніби закопує. Наступний гравець біжить тільки тоді, коли попередній гравець передав естафету і забирає м’яч – викопує його, біжить до наступного гравця і передає м’яч.

Гра «Хто краще рахує»

Діти ділиться на дві команди. Команди сідають у коло і починають рахувати від одного до десяти. Перший учень кидає м'яч і каже: «Один», потім другий кидає і каже: «Два». Вони намагаються зробити це якнайшвидше. Якщо м'яч упав, лічба починається спочатку. Учитель може зупинити гру в будь-який момент. Та команда, яка дорахувала до більшого числа, перемагає.

Гра «Плечастики»

Діти об’єднуються в пари, і затискають м’яч між головами (плечима). І так рухаються до фінішу. Назад біжать з м’ячем тримаючись за руки. Передають наступній парі м’яч.

Гра «Обручебол»

Діти об’єднуються в команди. Гравець веде м’яч обручем до фінішу, повертається до команди з м’ячем і обручем в руках. Передає наступному гравцю м’яч з обручем.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!