Презентація створена для учнів 1-2 класів для проведення бесіди до Дня Землі. Можна використовувати на уроці "Я досліджую світ". Матеріал для презентації взято з мережі інтернет. В презентації йде мова про кількість людей, що проживають на Землі, форми земної поверхні , про екологічні проблеми та правила збереження чистого довкілля.

























