Проекти трьох моделей партнерства з батьками, запропоновані
Колегією Департаменту освіти і науки м. Києва зарезультатами проведеного дослідження.
Нові моделі партнерства:
•Настановна батьківськаконференція(проводимо на початку навчального року – вересень);
•індивідуальнізустрічі “віч-на-віч з родиною” (листопад-грудень, квітень-травень);
•довільнісучасніформиспілкування з батьками (батьківські уроки, тренінги, родиннігостини та інше).































