На цьому уроці діти дізналися про корисні та шкідливі звички, правильне збалансоване харчування, яке багате вітамінами. Учні подорожували по станціях. Такі уроки розвивають творчість учнів, мислення, викликають інтерес до предмету. Вони працювали в малих групах, парах. Школярі зрозуміли, що потрібно регулярно дбати про своє здоров'я.





















