•Що таке природа?
•Людина – частина природи?
•Назвіть письменників, яких ви знаєте,
які описують природу?
•Для кого писав свої твори В.Сухомлинський?
Які твори В.Сухомлинського ви вже читали?
Познайомившись із оповіданнями В Сухомлинського, ми можемо не лише переказати їх зміст, а й передати словами те, що нам уявлялося, і навіть «доповнити» автора, відтворивши те, чого письменник не зобразив, але ми «побачили», «почули», «пережили».
Ми нібиуснонамалюємо або «оживимо» текст.
І якщо під час переказу потрібно розповідати про зміст твору, то при усному малюванні можна говорити і про ті картини, що виникали у нашій уяві в процесі читання.



















