Найцінніше, що є в людини – це її життя. Воно дається їй тільки раз і кожній своє. Життя своє потрібно любити, цінувати і боронити від усього лихого. Війна зробила нас особливо вразливими. Багато людей були змушені покинути свій дім і шукати прихисток та кошти для життя. І цим можуть скористатися торговці людьми. Наше завдання – навчити учнів, як вберегти себе і не стати жертвою торгівлі людьми.

































