“Запам’ятайте” Правило номер один– “завжди, коли ви з дорослим, ви маєте тримати дорослого за руку, якщо збираєтесь переходити вулицю. Лише коли вам виповниться 10 років, ви можете вчитись переходити вулицю самостійно, без участі дорослих. Чому існує таке правило? Тому що діти – не такі високі, як дорослі. Візьмімо найвищого з вас.
“Зріст визначає, як багато ми можемо побачити навколо нас. Чим вища людина, тим далі вона бачить. Людина на коні або на ходулях бачить найдалі. Оскільки діти невисокі, вони бачать не так далеко, як дорослі. Дорослі можуть побачити машину, яка швидко наближається до перехрестя, а вам буде цю машину не видно через дерево або припаркований автомобіль. Оскільки діти не такі високі, як дорослі, то і водій автомобіля або мотоцикла, іншого транспортного засобу може не помітили дитину, яка хоче перейти вулицю. Це все може призвести до того, що автомобіль наїде на дитину і вона може потрапити у лікарню. Цього ніхто б не хотів, правда? Тому, дітки, запам’ятайте” Правило №1 – тримайте дорослого за руку, “якщо ви підходите до вулиці, яку треба перейти. Коли вам виповниться десять років, ви можете просити батьків навчити вас самостійно переходити вулицю”.















