Презентація створена для учнів 5-6 класів до Всесвітнього дня здоров'я 7 квітня.
7 квітня, щорічно відзначають Всесвітній день здоров’я, починаючи з 1950 року, саме тоді було засновано Всесвітню організацію охорони здоров’я в рамках ООН (ВООЗ). Мета святкування — підкреслити важливість здоров’я кожної людини і людства в цілому.
З метою поліпшення знань про своє здоров'я, правильне харчування, здоровий спосіб життя.



























