Пропоную до вашої уваги презентацію "Чорнобиль... Пам'ятаємо" до дня пам'яті про трагедію на Чорнобильській АЕС - 26 квітня 1986 року . Містить міні-вікторину.
Матеріал подано в доступній і наочній формі з ілюстраціями.
Презентація у двох форматах: pptx і ПДФ














