і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
До визначення переможців залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Поспішайте взяти участь в акції «Методичний тиждень».
Головний приз 500грн + безкоштовний вебінар.
Взяти участь

ПРЕЗЕНТАЦІЯ "ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ ЛИВАРНОГО ВИРОБНИЦТВА"

Курс:«Активізація творчого потенціалу вчителів шляхом використання ігрових форм організації учнів на уроці»
Черниш Олена Степанівна
36 годин
1800 грн
540 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №XN048492
За публікацію цієї методичної розробки БОГУШ ЛОЛІТА ВОЛОДИМИРІВНА отримав(ла) свідоцтво №XN048492
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»
Опис презентації окремими слайдами:
Слайд № 1

Виконала студентка 2 т групи фмкто Богуш Лоліта володимирівна ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ ЛИВАРНОГО ВИРОБНИЦТВА

Слайд № 2

Лива́рне виробни́цтво — технологічний процес виготовлення виливків, що полягає в заповненні ливарної форми розплавленим матеріалом (ливарним металом чи сплавом, пластмасою, деякими гірськими породами) і подальшій обробці отриманих після твердіння виробів.

Слайд № 3

Ливарне виробництво – процес виготовлення деталей з розплаву металів або інших матеріалів, які заливаються в пустотілу форму з обрисом пустоти, що відповідає формі деталі. Форми можуть бути разовими і постійними. Разові форми виготовляють з формувальної суміші, вони придатні тільки для однієї заливки; постійні – виготовляють з металу, вони придатні для великого числа відливок. Литтям виготовляють відливки різної конфігурації, розмірів і маси, вони можуть бути як готовими виробами, так і заготовками.

Слайд № 4

Слайд № 5

Виробництво литих заготовок або деталей (відливок) з розплавлених металів (сплавів) було відоме з давніх часів у Китаї, Індії, Вавілоні, Єгипті, Греції тощо.

Слайд № 6

Племена, які населяли сучасну територію України, вже в епеолітичну епоху(4 -3 тис. до н.е.) створили первісну металургію міді. У 3 тис. до н.е. з’являються різноманітні металеві вироби.

Слайд № 7

Слайд № 8

Розквіт бронзоливарної справи припадає на сере­дину 2 – початок 1 тис. до н.е. У період катакомбної культури (початок 1 тис. до н.е.) ливарне ремесло відокремилось у самостійне ремесло. У Північному Причо­рномор’ї в 3-1 ст. до н.е. виникає найбільший у Східній Європі центр бронзоли­варного виробництва.

Слайд № 9

Лиття бронзових виробів

Слайд № 10

Слайд № 11

У період Київської Русі ливарне ремесло, незважаючи на несприятливі умови, не тільки отримало широке розповсюдження, але й почало використовувати нову техніку лиття. Після монголо-татарського іга ливарство в Україні відновилося швидко. У самостійну галузь ливарне виробництво відокремилось у XVIII-XIX ст.

Слайд № 12

Чавунне лиття дзвонів

Слайд № 13

Перша світова війна загальмувала розвиток машинобудування в Україні. Після революції ливарне виробництво розвивається поетапно, будуються великі ливарні цехи. Потім здійснюється будівництво багатьох заводів-гігантів, зростає кваліфікація працівників.

Слайд № 14

Україна на­лежала до країн з розвиненими ливарним та ковальським виробництвами, які до 1990 року мали в своєму складі 1350 ливарних цехів і дільниць. Зараз ливарне виробництво занепало, але воно є і може відновитись. Прогноз розвитку виробництво до 2018 року передбачає прискорення техні­чного переозброєння, спеціалізації виробництва, створення і широкого застосу­вання прогресивних ресурсозберігаючих технологій, підвищення механізації та автоматизації

Слайд № 15

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

 • Додано
  23.02.2018
 • Розділ
  Трудове навчання
 • Тип
  Презентація
 • Переглядів
  7509
 • Коментарів
  0
 • Завантажень
  0
 • Номер матеріала
  XN048492
 • Вподобань
  0
Курс:«Google сервіси в роботі вчителя»
Левченко Ірина Михайлівна
16 годин
800 грн
240 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №XN048492
За публікацію цієї методичної розробки БОГУШ ЛОЛІТА ВОЛОДИМИРІВНА отримав(ла) свідоцтво №XN048492
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»
Шкільна міжнародна дистанційна олімпіада «Всеосвiта Осінь – 2018»

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти