і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
До визначення переможців залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Поспішайте взяти участь в акції «Методичний тиждень».
Щотижня отримуйте приємні подарунки.
Взяти участь

Презентація "Дисципліна і самоконтроль"

Передплата на журнал
Бібліотека
матеріалів
Опис презентації окремими слайдами:
Слайд № 1

ДИСЦИПЛІНА І САМОКОНТРОЛЬ ЯК ПІДГОТОВКА ДО САМОСТІЙНОСТІ В НАВЧАННІ І ПОЗАУРОЧНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

Слайд № 2

Дисципліна – це не покарання.

Слайд № 3

Дисциплінована дитина Уміє себе контролювати Упевнена в собі Відповідальна Ввічлива Дотримується правил поведінки Уміє дружити Уміє протистояти спокусам Довіряє дорослим

Слайд № 4

Слайд № 5

ПОРАДИ БАТЬКАМ

Слайд № 6

Зберігайте спокій і самоконтроль, коли дитина погано поводиться. Уникайте узагальнень під час критики. Не застосовуйте фізичне покарання. Зрозумійте різницю між винагородою і хабарем. Подавайте дитині гарний приклад. Найважливіше – емоційна захищеність вашої дитини. Думайте наперед – продумайте план виховання дисципліни. Визначте, які обов’язки дитина повинна виконувати щодня. Встановіть обмеження для дитини.

Слайд № 7

10. Не пропонуйте вибір, коли дитина мусить погодитися. 11. Не повторюйте вказівки. 12. Не сперечайтеся з дитиною про покарання. 13. Важливо нагороджувати і хвалити дитину, але не занадто часто.

Слайд № 8

Слайд № 9

10 кроків, щоб стати кращими батьками Любов є найважливішою потребою усіх дітей.

Слайд № 10

2. Прислуховуйтесь до того, що говорить Ваша дитина. 3. Всі взаємостосунки потребують певних обмежень. 4. Сміх допомагає розрядити напружену ситуацію. 5. Намагайтеся побачити світ очима Вашої дитини і зрозуміти її почуття.

Слайд № 11

6. Хваліть і заохочуйте дитину. 7. Поважайте свою дитину так, як ви поважали б дорослого. 8. Плануйте розпорядок дня дитини. 9. У кожній сім’ї є свої правила. 10. Не забувайте про власні потреби.

Слайд № 12

РЕЦЕПТ ВИХОВАННЯ ВІЗЬМІТЬ ЧАШУ ТЕРПІННЯ, ВЛИЙТЕ ТУДИ ПОВНЕ СЕРЦЕ ЛЮБОВІ, КИНЬТЕ ДВІ ПРИГОРЩІ ЩЕДРОСТІ, ПЛЕСНІТЬ ГУМОРУ, ПОСИПТЕ ДОБРОТОЮ, НІЖНІСТЮ, ДОДАЙТЕ ЯКОМОГА БІЛЬШЕ ВІРИ, ВСЕ ЦЕ ДОБРЕ ПЕРЕМІШАЙТЕ, НАМАЖТЕ НА ШМАТОК ВІДМІРЕНОГО ВАМ ЖИТТЯ І ПРОПОНУЙТЕ ВСІМ, КОГО ЗУСТРІНЕТЕ НА СВОЄМУ ШЛЯХУ.

Слайд № 13

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ !

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Збірник методичних матеріалів проекту «Всеосвіта» I видання

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти