• Всеосвіта
 • Бібліотека
 • Педагогіка
 • Правові, теоретичні і практичні основи розвитку співпраці навчальних закладів з роботодавцями та сприяння працевлаштуванню випускників

Правові, теоретичні і практичні основи розвитку співпраці навчальних закладів з роботодавцями та сприяння працевлаштуванню випускників

Опис документу:
Безробіття молодих фахівців має місце частіше, ніж людей старшого віку, воно стає причиною небезпечних для людей та суспільства наслідків: зниження рівня життя , легальної зайнятості, зростання злочинності.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Доброго дня шановні колеги!

Сьогодні ми проведемо чергові педагогічні читання на тему: «Правові, теоретичні і практичні основи розвитку співпраці навчальних закладів з роботодавцями та сприяння працевлаштуванню випускників».

Питання для обговорення:

 1. Проблеми працевлаштування.

 2. Основа соціального партнерства – співробітництво між роботодавцями і педагогічними працівниками.

 3. Світовий досвід працевлаштування випускників ВНЗ.

 4. Причини відмови випускникам у роботі.

Цей захід ми спробуємо провести методом «шести шляп». Для обговорення питань з даної теми я запрошую шановних людей нашого закладу побути в ролі експертів:

 1. Завідувача Лозівської філії ХАДТ, викладача вищої категорії, викладача-методиста «Відмінника осіти України» - Рінкман В.І.

 2. Викладача іноземної мови, кандидата педагогічних - Длженко М.В.

 3. Викладача спецдисциплін, викладача вищої категорії, викладача-методиста, голову циклової комісії «Технологія обробки матеріалів на верстатах та автоматичних лініях» - Суржика О.С.

 4. Викладача спецдисциплін, викладача вищої категорії, голову циклової комісії «Економіка підприємства» - Клименко Т.В.

 5. Викладача спецдисциплін, викладача вищої категорії, голову циклової комісії «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» - Мартиненка С.А.

 6. Викладача першої категорії, голову циклової комісії гуманітарних та соціально-економічних дисциплін – Смолянову О.В.

Тема, яку ми сьогодні будемо обговорювати є актуальною в кожному регіоні України, тому пропоную переглянути відеоролик.

Безробіття молодих фахівців має місце частіше, ніж людей старшого віку, воно стає причиною небезпечних для людей та суспільства наслідків: зниження рівня життя , легальної зайнятості, зростання злочинності.

Запрошую до участі заступника завідувача з навчально-виховної роботи, викладача вищої категорії – Ускова О.І.

Молодь – це потенціал держави, тому їй потрібно надавати допомогу в отриманні професій та ефективному пошуку роботи за фахом.

Запрошую поділитися досвідом роботи з цього питання завідувача економічного відділення, викладача вищої категорії – Луценко І.В.

Проблеми працевлаштування актуальні не тільки в Україні, а й в державах світу.

Запрошую поділитися інформацією викладач гуманітарних та соціально-економічних дисциплін, викладача вищої категорії – Харченка В.Є.

Сподівання молоді в умовах сьогодення

Саме про це розповість організатор філії технікуму, викладач другої категорії – Овчиник Т.А.

Ми прослухали з вами змістовні доповіді, пропоную перейти до обговорення проблем працевлаштування, співробітництва вищих навчальних закладів з роботодавцями.

Проблем багато у випускників ВНЗ, але тільки об’єднавши зусилля навчальних закладів, випускників, викладачів, роботодавців, можна подолати будь-яку проблему!

5

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.