Від групи Педагогічний портал
Друкувати краще на матовому фотопапері або на цупкому папері (картоні) Не ламінувати (буде дуже відблискувати)!!!
Поля краще за всього обрізати під лінійку канцелярським ножем, щоб не допустити кривих зрізів. Склеїти скотчем на звороті (краще малярний скотч)
Можна залишити краї для склеювання клеєм-олівцем (Якщо друк на папері)
Друкувати без галочки, як на фото! Не за розміром кадру











