Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Використання електронних освітніх інструментів у процесі інтерактивного навчання: дошка Jamboard
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Посібник майстра виробничого навчання

pdf

Різне

Для кого: Дорослі

26.11.2022

122

0

0

Вміст матеріалу: показано 48 з 237 сторінок

+Показати ще (36)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Посібник майстра виробничого навчання

Зміст посібник показано на зображеннях нижче. Файл в форматі PDF. Кількість сторінок: 220

На шляху реформування освіти проходить багато змін в усіх сферах життєдіяльності людства, спостерігається процес переходу від одного його якісного стану до іншого, в якому знання будуть основним ресурсом, що забезпечить поступальний розвиток суспільства і реальну конкурентоспроможність країни.

За цих умов підвищується роль навчальних закладів, особливо класичних, як центрів ініціювання, створення та поширення нових знань у суспільстві, адже саме вони готують майбутніх фахівців, професіоналів найвищого ґатунку.

Останнім часом у сфері вітчизняної освіти в цілому й професійної, зокрема, відбувається багато змін. Перш за все суттєво посилюється державне сприяння розвитку освіти, що виявляється в розширенні самостійності освітніх закладів усіх типів та рівнів акредитації.

У двадцять перше століття навчальні заклади вступили з розумінням потреби деуніфікації діяльності, демократичності, демонополізації, децентралізації управління, деполітизації освіти, відходу від стереотипів радянської моралі, формування нової філософії освіти, нового типу мислення.

Сучасна тенденція у сфері освіти — створення єдиного освітнього простору в Європі — це реальність, без якої неможливо формувати і втілювати в життя стратегію розвитку освіти України. Світовий досвід реформування освіти має багато позитивних надбань, врахування яких сприятиме розвитку нашої держави та її освіти.

0400pgrf-1545-940x1332.jpg0400pgre-ccc8-940x1332.jpg

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.