Портфоліо для учнів початкової школи

Опис документу:
Портфоліо – це збірка досягнень школяра за період навчання в початковій школі, яка має показати динаміку розвитку дитини, її успіхи та досягнення, її індивідуальність. За роки навчання дитини у початковій школі портфоліо допоможе їй відчути задоволення від власних успіхів, впевненість у подоланні труднощів, найкраще представити себе перед учителями 5-го класу, долаючи проблеми наступності між початковою і середньою школою. Портфоліо не авторське, взяте з сторінок інтернету.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Шановні батьки та вчителі!

В житті Вашої дитини відбувається важлива подія – це нова сходинка життєвого шляху підростаючої людини, і від того, як вона буде пройдена, залежить успішність майбутнього навчання.

Важливою умовою готовності дитини до школи є реальна мотивація до навчання, оцінка власних можливостей, самого себе.

Портфоліо – це збірка досягнень школяра за період навчання в початковій школі, яка має показати динаміку розвитку дитини, її успіхи та досягнення, її індивідуальність.

Добрими порадниками і помічниками для дитини повинні стати саме Ви – дорослі.

    • Вам знадобиться папка з файлами, в які ви маєте вкладати документи, письмові роботи, малюнки, копії дипломів вашої дитини.

    • Для систематизації допоможіть дитині виділити розділи із розрізаних сторінок цієї книги.

За роки навчання дитини у початковій школі ви допоможете їй відчути задоволення від власних успіхів, впевненість у подоланні труднощів, найкраще представити себе перед учителями 5-го класу, долаючи проблеми наступності між початковою і середньою школою.

Бажаємо всім успіхів і творчої наснаги!

Любий друже!

Перед тобою перша сторінка твого портфоліо – доброго помічника, який чотири роки буде зберігати всі твої досягнення, творчі проекти, власні думки.

Поділись із ним усім найкращим, що є у тобі.

Бажаю тобі разом із портфоліо досягти найкращих результатів на всіх сходинках твого життя.

Щасливої дороги до Країни знань!

Твоя перша вчителька

ПPubRRectCalloutPubRRectCalloutобажання від друзів

_______________

Побажання і поради

дорослих

PubRRectCallout

PubRRectCallout

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!