Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Організація індивідуальних занять для дітей з використанням арттерапії, пісочної терапії, аплікації, сенсорної методики
»
Взяти участь Всі події

Положення про І шкільний конкурс «Калейдоскоп сучасних уроків - 2021»

docx

Різне

Для кого: Дорослі

18.02.2022

119

1

0

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

І Шкільний конкурс «Калейдоскоп сучасних уроків - 2021» проводиться з метою створення умов для вдосконалення фахової майстерності педагогічних кадрів, поширення кращого педагогічного досвіду та новітніх інноваційних технологій, виявлення творчих доробків педагогічних працівників з упровадження інформаційно-комунікаційних технологій у викладанні навчальних дисциплін та пошуку оптимальних форм соціалізації особистості засобами навчальних предметів; реалізації компетентнісного підходу; максимально повного забезпечення навчального процесу освітніх закладів додатковими ресурсами - наочними засобами та інформаційними матеріалами; створення умов для системного впровадження та активного використання всіма учасниками освітньої галузі у власній педагогічній діяльності інформаційних та комунікаційних технологій.

Увага! Автор матеріалу забороняє відтворення, передрук або розповсюдження іншим способом цього матеріалу з сайту «ВСЕОСВІТА» (тексти, фото, відео тощо). Дозволяється лише гіперпосилання на сам матеріал.

Нещодавно завантажили