Подяки учням за сумлінне ставлення до навчання, активність на уроках та зацікавленість у здобутті нових знань. Відзначення їхніх старань, відповідальності та бажання розвиватися. Подяки оформлені окремо для учениць та учнів, з урахуванням індивідуального підходу та поваги до кожного.


