Планування "Конкурс директора школи"

Опис документу:
Мотиваційний лист на конкурс директора школи Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1Основною мотивацією участі у конкурсі є практичне втілення свого досвіду для створення сучасного, успішного, європейського освітнього простору.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Голові конкурсної комісії

Леонову І

Скрипник Юлії Сергіївни

Дніпропетровська область,

смт Петропавлівка,

вул. Калинова 120,

тел.. 0666365740

Мотиваційний лист

Звертаюсь до Вас у відповідь на оголошення про конкурс щодо розгляду моєї кандидатури на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Петропавлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Петропавлівської районної ради Дніпропетровської області» тому, що протягом останніх майже 4 років працюю в цьому закладі та маю досить вагомі позитивні досягнення.

Претендувати на посаду мені дозволяє наступне:

  1. Маю вищу освіту. Диплом Слов‘янського Державного Педагогічного Університету за спеціальністю педагогіка та методика середньої освіти. Мова та література (англійська). Кваліфікація за дипломом вчитель мови (англійської) та зарубіжної літератури.

  2. Досвід роботи в педагогічній галузі. З 2006 по 2007 рік працювала вчителем англійської мови в Петропавлівській ЗОШ I-III cт.№2, з 2007 по 2015 р. – викладачем англійської мови, виконуючим обов‘язки заступника директора з виховної роботи в ДПТНЗ МПТУ №91, з 2015 по сьогоднішній час працюю в Петропавлівській ЗОШ І-ІІІ ст.№1 вчителем англійської мови та заступником директора з виховної роботи.

  3. Організаційні та фахові навики. Працюючи заступником директора з виховної роботи в Петропавлівській ЗОШ І-ІІІ ст.№1, свої зусилля спрямовувала на нові форми виховання та розвиток матеріально-технічної бази школи:

-створення «Студії культури та мистецтв», оснащений кабінет, де діти займаються гуртковою роботою, проводяться кіновечірки та нестандартні уроки;

- озеленення пришкільної території та створення екологічно чистої зони для учнів та мешканців мікрорайону школи;

- простір для перезавантаження дітей, а саме ігровий майданчик та облаштування шкільного коридору м‘якими диванчиками;

- закупівля костюмів та принтера для вдалого проведення різноманітних свят.

Слід зауважити, що я постійно підвищую свій професійний рівень, відвідую семінари, тренінги, практикуми, маю позитивний досвід у написанні проектів.

  1. Бачення стратегії розвитку Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1, як сучасного освітнього середовища, що сприяє самореалізації кожного учня. Створення демократичної школи на педагогіці партнерства.

Своїм головним завданням в разі обрання вважаю наступне:

- забезпечити системний сучасний психолого-педагогічний та науково-методичний супровід навчально-виховного процесу;

- продовжити розвивати матеріально-технічний стан школи у відповідність із потребами сучасної освіти та сучасного виховання за рахунок державних програм, участі у інвестиційних програмах і проектах , залучення коштів від грантів та спонсорів, участь у освітніх обмінах тощо;

- виховати фізично, морально, духовно, соціально, здорове покоління;

- створити простір для перезавантаження як дітей, так і вчителів;

- забезпечити дієве соціальне партнерство навчального закладу з державними та громадськими установами, активно взаємодіяти з батьками та громадою;

- впровадити мультипрофільне харчування;

- модернізувати роботу школи, з метою організації школи, що відповідатиме потребам сучасності.

Вважаю, що за час роботи я проявила себе достатньо неординарним, креативним, сучасним заступником директора з виховної роботи. Завдяки натхненній, плідній праці всього творчого колективу, Петропавлівська ЗОШ I-III ст №1 стала осередком творчої реалізації молоді та дітей не лише селища, але й району. За останні 4 роки роботи була нагороджена:

-подякою Голови Петропавлівської райдержадміністрації за сумлінну працю, професіоналізм, вагомий внесок у розвиток освітньої галузі;

-подякою Голови Петропавлівської райдержадміністрації за активну життєву позицію, за підтримку культурно-мистецьких заходів для дітей і молоді;

-подякою селищного голови за небайдуже ставлення до учнів та їхнього дозвілля у школі, а також перемогу в конкурсі «Селище своїми руками»

-подякою Начальника відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації за активну життєву позицію у вихованні естетичних смаків підростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти;

-дипломом учасниці конкурсу Людина року Петропавлівщини 2018;

-сертифікатом про підтвердження звання «Дивовижна Пані Петропавлівщини».

Основною мотивацією участі у конкурсі є практичне втілення свого досвіду для створення сучасного, успішного, європейського освітнього простору. Вважаю себе гідним кандидатом на цю посаду, адже я комунікабельна, володію організаторськими здібностями, ініціативна, не зупиняюсь перед труднощами, наполеглива, постійно у пошуках сміливих, оригінальних, нестандартних рішень. Мені не байдужа подальша доля наших дітей, підлітків сповнених бажання і рішучості зробити все можливе для покращення розвитку освіти сьогодні, в такий нестабільний час.

Ця посада цікава мені, тому що передбачає роботу з людьми, для людей, і можливість професійного росту. Буду рада очолити найкращий педагогічний колектив Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1.

Дякую за розгляд моєї кандидатури.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ залишилося:
0
3
міс.
0
9
дн.
0
7
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!