Планування "Автобіографія на конкурс директора школи"

Опис документу:
Планування "Автобіографія на конкурс директора школи" Для участі в конкурсному відборі претенденти на вакантну посаду директора школи подають такі документи: - заяву до конкурсної комісії Міністерства освіти і науки України про участь у конкурсі; - автобіографію та/ або резюме (за вибором учасника конкурсу); - копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України; - копії документів про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Автобіографія

Я, Скрипник Юлія Сергіївна, народилася 25.02.1985 р. в смт Петропавлівка в сім’ї вчителя та шахтаря.

У 1991 році пішла у перший клас Петропавлівської ЗОШ №2. Брала активну участь в предметних олімпіадах та культурних заходах. У роки навчання була старостою класу. Паралельно в 1993- 2000 роках навчалась в Петропавлівській дитячій музичній школі, закінчивши її на відмінно. В 2000 році перейшла в Петропавлівську ЗОШ №1, де швидко змогла завоювати авторитет серед однокласників та стати старостою класу. Навчаючись у Петропавлівській ЗОШ №1 брала активну участь у всіх загальношкільних, районних та обласних заходах.

З 2002-2007 рік отримувала освіту у Слов’янському Державному Педагогічному Університеті за спеціальністю педагогіка та методика середньої освіти. Мова та література (англійська). Кваліфікація за дипломом вчитель мови (англійської) та зарубіжної літератури.

З 2006 по 2007 рік працювала вчителем англійської мови в Петропавлівській ЗОШ I-III cт.№2, з 2007 по 2015 р. – викладачем англійської мови, виконуючим обов‘язки заступника директора з виховної роботи в ДПТНЗ МПТУ №91.

З 2015 по сьогоднішній час працюю в Петропавлівській ЗОШ І-ІІІ ст.№1 вчителем англійської мови та заступником директора з виховної роботи.

Креативна, постійно шукаю ідеї, які б стали головною опорою іміджу закладу освіти. Займаюсь організацією та проведенням святкових заходів не лише для своєї школи, але й для мешканців селища Петропавлівка. У вільний час захоплююсь вокалом .

Склад сім’ї:

Чоловік – Скрипник Олександр Леонідович, 1983 р.н., пенсіонер.

Донька – Скрипник Валерія Олександрівна, 2009 р.н., учениця 5-го класу Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ст.№1.

Домашня адреса:

52700, Дніпропетровська область,

Петропавлівський район

смт Петропавлівка,

вул.Калинова 120

тел.0666365740

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!