Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості використання додатків Google для ефективної організації освітнього процесу: інструкція до дії
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Планер з історії України

rar
Вміст матеріалу: показано 13 з 51 сторінок

rar
Планер з історії.rar
689,5 Кб
docx
158,2 Кб
docx
109,4 Кб
docx
405,1 Кб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Кожен, хто починає готуватися до зовнішнього незалежного оцінювання з історії України вражений тим обсягом навчального матеріалу, який необхідно засвоїти. І це дійсно так, адже історія невичерпна. Можна довго і ретельно досліджувати якусь тему, прочитавши різноманітні навчальні та наукові видання, а у підсумку на ЗНО буде лише одне чи два питання цієї теми. На вивчення решти матеріалу просто не вистачить часу. Результат – низький бал... Тому надзвичайно важливо раціонально та виважено підготуватися до складання ЗНО з історії.

Саме для цього було створено цей унікальний планер для підготовки до ЗНО з історії України 2023 року.

Увесь представлений у планері матеріал повністю відповідає програмі ЗНО і шкільній програмі з історії України. У ньому розпланована підготовка на весь 2022/2023 навчальний рік (від вересня до травня).

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.