Педагогічна родзинка едьютейменту
Літера «И»
Дві палички ось тут гуляли
І веселилися завжди,
Вони співали і кружляли,
Поки не сталося біди.
З ялинки гілочка упала –
І їх роз’єднала назавжди.
Подружки дуже зажурились,
І навіть плакать почали:
-И-и-и-и-и-и!
А потім вирішили разом:
А, може, будем всі отак дружить,
Буквою «И» ми будем називатись,
І пісня «и-и-и-и» нехай від нас звучить.
Любов Миколенко




![Вчимо літери. Літера Ии. Звук [и]. 1 клас.](https://fs05.vseosvita.ua/05010dwz-0704-70x37.png)






