Педагогіка, пам'ятка для батькам. "Чому вчить казка".

Цю сторінку створено користувачем «Всеосвіти», якщо її вміст порушує ваші авторські права, надішліть скаргу у службу підтримки, ми оперативно відреагуємо.

This page was created by the website user. If its content violates your copyright, you can submit a takedown request to our support team, and we will respond promptly.

Поскаржитися / Report
Опис документу:
Закладати основи моральності, виховувати моральні цінності слід з самого раннього віку, коли формуються характер, ставлення до світу, оточуючих людей. Такі моральні категорії, як добро і зло, добре і погано, можна і не можна, доцільно формувати своїм власним прикладом, а також за допомогою народних казок. Джерело: Інтернет ресурси.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Пам’ятка для батьків

Чому вчить казка?

Чому вчить казка? Ось кілька виховних уроків, які витягує малюк, слухаючи казки:
• У світі буває і хороше, і погане: люди, звірі та інші істоти. Але хорошого завжди більше, вони - улюбленці удачі. А злі найчастіше, якщо не завжди, гинуть, програють.
• Не потрібно боятися труднощів. Головному (доброму) героєві завжди під силу будь-яка робота, ніякі чарівні сили не можуть з ним впоратися. І допомагає йому в цьому доброта, вірні друзі, відвага і віра в себе.
• Потрібно мати вірних друзів і самому бути хорошим другом. Вірний спосіб знайти такого друга - в потрібний момент подати йому руку допомоги, не відвернутися. І не тільки людина може бути другом - і звірі, птахи. риби, рослини та різні предмети. Одного разу допоміг їм - і заручився їхньою допомогою на віки вічні.
• Не суди про людей по зовнішності. Дуже багато казки побудовані на цьому - жаба перетворюється на царівну, дурень на перевірку виявляється розумним і сміливим. Навіть Баба Яга не завжди зла і страшна.
• Ніяка справа з наскоку не робиться. У кожній казці героям доводиться повторювати одне і те ж дію по 3 рази - тільки після цього його чекає успіх.
• Шануй батьків, почуйте їх повчанням. Саме ті герої, які виконують накази батьків, виконують їх волю, виявляються переможцями, на відміну від недбайливих братів і сестер.
• Будь патріотом. Рідна земля-матінка, яка годує тебе, потребує захисту. Зауважте, не країна, не цар - земля!
• Не можна скупитися, обманювати, зраджувати друзів - всі ці якості в казках висміюються, доводяться до логічного - ганебного - кінця.
А ще казка формує образ позитивного героя - розумного, доброго, сміливого, вірного своєму слову - це зразок наслідування для хлопчиків. А дівчатка прагнуть бути схожими на позитивних героїнь - добрих, дбайливих, акуратних, господарських, працьовитих, смиренних, привітних - і не завжди красивих зовні, але завжди прекрасних душею.
Добро завжди переможе зло, воно завжди повернеться сторицею. Ця модель ідеального світу і гармонійного життя закладається в дітей за допомогою казок.
Діти дуже люблять і самі вигадувати казки. Допоможіть їм в цьому! Оформіть казку в гарну книжку-малятка, присмачите ілюстраціями.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.