Педагогіка. Характерні риси дітей Індиго. Напрями світогляду дітей індиго

Опис документу:
У статті розглянуті сучасні наукові теорії про дітей Індиго, особливості їх розвитку, навчання і виховання, дослідження передових учених стосовно дітей Індиго, наведено рекомендації методистів і психологів для практичної роботи з дітьми Індиго.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Характерні риси дітей Індиго. Напрями світогляду дітей індиго

Розглянемо напрями світогляду Індиго.

1. Натуралісти, екологи. Ці діти розмовляють з рослинами, тваринами і навіть камінням. Навіть на молекулу в електронний мікроскоп така дитина буде дивитися з посмішкою і повагою. Їм властиво «олюднювати» природну. Вони бачать в кожній клітині організму відбиток живої душі.

2. Космонавти. Їх ще називають «зоряними дітьми». Вони живуть у двох світах одночасно. Такі діти постійно зайняті проблемами у паралельних вимірах, до яких ставляться дуже серйозно. Ця категорія найбільш вразлива, тому що найчастіше вони виявляються непристосованими до життя. Вони постійно розповідають про інші світ, але в нашому, звичайному, вони не адаптовані і не самостійні. Батькам таких дітей буває дуже важко повернути свою дитину назад в реальний світ. Завдання батьків таких дітей – допомогти Індиго максимально адаптуватися в нашому світі.

3. Лекарі. Ці діти приходять у світ із вродженою здатністю до лікування. Тільки методи у них трохи інші: вони бачать вас в перший раз і безпомилково ставлять вам діагноз, хоча ви їм нічого не говорите про себе. Вони бачать вас «наскрізь», будь то ваші внутрішні органи або думки.

4. Учителі. В очах цих дітей ховається глибока мудрість і усвідомленість. Вони з раннього віку свято дотримуються свої принципів і привчають до них батьків. Такі діти буквально перетворюють батьків і друзів навколо себе. Вони знають, що народжені в цьому світі для особливого завдання, що не завжди зрозуміло дорослим. Вони приходять у світ з почуттям власної гідності, відрізняються гуманністю, миролюбністю, але на нав’язані помилкові цінності будуть реагувати протестом. Їм відомі закони, за якими живе і розвивається Всесвіт, за яким відбуваються всі речі на Землі. Вони нагадують маленьких мудреців, з осмисленим поглядом дорослих людей.

5. Учені (Генії). Консервативна наука не може пояснити, звідки ці діти черпають свої знання. Вони можуть володіти знаннями про атомне ядро не нижче рівня професора університету. Спокійно і просто, майже в ігровій формі вони описують властивості планет, сутність так званих «чорних дір» у космосі тощо.

Використана література:

1) Бейнарович Е. Под знаком Индиго.

2) Кэрролл Ли, Тоубер Джен. Дети Индиго

3) Гиндилис Н. Л. Ценности современных старшеклассников и понятие «дети индиго» (электронный ресурс: http://indigodeti.com/index.php/indigo/2011-11-06-21-58-52/190-zennosti.html

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»