Шановні колеги! Пропоную до Вашої уваги неординарний варіант проведення етапу рефлексії на уроці (або виховної години) – запропонувати учням заповнити пантбук. На кольорових аркушах (стікерах) ви пишите питання, наклеюєте їх на папір формату А4. Учні під ними дають відповіді.
Вміст матеріалу:
Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може
відрізнятися від вигляду завантаженого документа.