Жили собі на узліссі Лисинятко та матуся Лиса. В них була чудова та міцна сім’я. Всі любили та поважали один одного. Мати завжди нагадувала синові про безпеку. Завжди говорила, щоб Лисинятко саме не ходило до лісу.
Одного разу, коли матуся займалась домашніми справами, Лисинятко вибігло з двору і попрямувало в сторону лісу. Вдалі лісу воно побачило галявину, на якій ріс чудовий, знатний грибочок. Лисиня вирішило порадувати Лису та принести додому смачнючого гриба.












