Вільне володіння державною мовою, що передбачає уміння усно і письмово висловлювати свої думки – є першою ключовою компетентністю Державного стандарту початкової освіти. А найінтенсивніший період опанування рідною мовою, словом – перші роки шкільного навчання. Тому на сучасному етапі розвитку освіти, Нової української школи, виникає необхідність формування особистості яка відзначається свідомим ставленням до рідної мови, виділяється високою культурою спілкування.













