Шановні колеги, пропоную набір Оформлення на вікна"ВЕСНА".Матеріал готовий для друку та ламінування. Можна зменшувати чи збільшувати масштаб за бажанням.Буду рада, якщо комусь знадобиться матеріал.Не забуваємо ставити лайк👍Підписуйтесь щоб не пропустити новинки😉Бережіть себе🙏🇺🇦



































