24 лютого 2022 року – день вторгнення ворогів на українську землю, рано-вранці, коли діти ще мирно спали у своїх ліжечках… Україна здригнулася від вибухів у Харкові, Києві, Львові і ще багатьох містах… Росіяни стали для нас найзапеклішими ворогами… За два роки вони знищили десятки міст і сіл, окупували території, позбавили життя тисяч українців… Та наш народ об’єднався і два роки незламно бореться за свою землю, за рідну мову, за свободу і за право називатися вільними, незалежними українцями…
І ось уже минуло 1000 днів…Мерія нашого закладу до цієї дати відзняла віршований флешмоб. Ми боремося і пам’ятаємо тих, хто дає нам жити і навчатися. Ми віримо і переможемо.











