Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості використання додатків Google для ефективної організації освітнього процесу: інструкція до дії
»
Взяти участь Всі події
  • Всеосвіта
  • Бібліотека методичних матеріалів
  • Захист України
  • ОЦЗ Тема.5-1. Організаційна структура цивільного захисту навчального закладу. Невоєнізовані формування цивільної оборони навчального закладу, їх призначення та застосування. Дії невоєнізованих формувань навчального закладу за сигналами цивільної оборони.
Платна розробка

ОЦЗ Тема.5-1. Організаційна структура цивільного захисту навчального закладу. Невоєнізовані формування цивільної оборони навчального закладу, їх призначення та застосування. Дії невоєнізованих формувань навчального закладу за сигналами цивільної оборони.

doc

Захист України

Для кого: 10 Клас, 11 Клас, Дорослі, Змішаний

03.10.2020

989

1

0

Вміст матеріалу: показано 1 з 2 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:
Розповісти про невоєнізовані формування цивільної оборони навчального закладу, їх призначення та застосування.. Навчити діям невоєнізованих формувань навчального закладу за сигналами цивільної оборони..

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.