Вашій увазі пропоную грошову одиницю нашого класу - НУШИКИ.
Все можна роздрукувати , заламінувати та вирізати . Вони зроблять навчальний процес цікавим та захоплюючим .
Заробити нушики діти можуть за старанне навчання, за активність на уроках і т.д. А як витрачати нушики, вирішують діти самостійно.










